Kto sme?

sme lídri v oblasti tvorby online obchodu a sociálnych sietí

Prešiel si aj ty viacerými vzdelávacími programamy? Nie si si ešte úplne istý ako viesť sociálne siete? Potrebuješ naviesť ako na to? Nevieš sa dokopať k tomu, aby si to robil pravidelne a profesionálne?

Tieto otázky si kládie množstvo našich klientov. Naším poslaním je zákazníka odbremeniť, tak aby sa mohol venovať naplno vedeniu svôjho podnikaniu. Prenechaj marketing na nás a rozvíjaj svoje produkty.

Náš tím odborníkov.

Sme dynamický tím inšpiratívnych mladých ľudí. Všímame si vývoj vo svete webových technológii a sociálnych sietí. Spájame to najlepšie, čo existuje na trhu. Celý know how implementujeme do klientských aplikácií.

Pavol Spáčil

mentor, CEO
sociálne siete, web

Leo Prema

produkcia
tvorba videa

Peter Mokoš

produkcia
tvorba grafiky

Patrik Sabol

vývoj
programátor

V čom sme SILNÝ?

01

Facebook

Potrebujete svoj produkt, službu ukázať v tom najlepšom svetle? Potrpíte si na kvalitný obsah? Ak áno, Facebook je pre Vás to najvhodnešie médium.

02

Instagram

Chcete zažiariť v žiare reflektorov? Instagram je fenomenálny spôsob ako vizuálne prezentovať svoje produkty a služby a ukázať kvalitu svojho produktu. Presne aj pre tento dôvod sa vyplatí mať vybudovaný Instragramový profil.

03

LinkedIn

Branding firmy sa zakladá na špičkovej firemnej prezentácii. Rady vytvárate nové obchodné spojenia, alebo hľadáte šikovných ľudí do svojho biznisu? Potom LinkedIn je práve pre vás.

04

YouTube

Doba sa zmenila a reklamy v televízii už dávno nie sú tak efektívne. Ľudia v práci pozerajú viac YouTube videí ako dokážu doma pozerať do televízie. Aké by to bolo prezentovať firmu alebo svoje produkty veľkej mase ľudí bez nákladov do drahej televíznej reklamy?

05

Internetový obchod

Ak už máte dobre nastavené marketingové stratégie je nanajvýš potrebné dať možnost klientovi vstúpiť do vášho elektronického obchodu a ponúknuť práve to čo hľadá.

Zber kontaktov nebol nikdy ľahší ako je tomu dnes. Využitím technických možnosti si máte možnosť rozšíriť základňu vašich klientov každý deň 24/7.

06

TikTok

Práve v tejto dobe je na vzostupe sociálna sieť menom TikTok. Je konkurentom Instagramu. Využite a nalaďte si práve klientov z viacerých vekových kategórii a pripravte si nových platiacich klientov už teraz.

Máš otázky?

klásť si otázky je na mieste, napíš nám a my ti odpovieme v krátkej dobe

Please complete the reCAPTCHA challenge

CaIS4you, s.r.o. Mamateyova 15,
85104 Bratislava, Slovakia

IČO: 47545950
DIČ: 2023951798